Festivals en concoursen

 

 


Concertfestivals Hoeksche waardse federatie  

    KNF concoursen   

   Topconcoursen Arnhem en Eindhoven    

 

 

 

 



























Terug naar het archief.

 

Concertfestivals Hoeksche waardse federatie

25 keer is Na Lang Streven uit Klaaswaal winnaar geweest van het festival.

Crescendo, Zuid-Beijerland 11 keer

De Bazuin, Oud-Beijerland 8 keer

Prinses Juliana, Klaaswaal 6 keer

Wilhelmina, Numansdorp    4 keer

Harmonie, Oud-Beijerland 3 keer

Na Lang Streven 's-Gravendeel 2 keer

Onderling Genot, Strijen-Sas 2 keer

De Bazuin, jeugdorkest Oud-Beijerland 1 keer
 

Jaar Plaats Winnaar
2011   Vindt er geen festival plaats
2010 Numansdorp de Bazuin Oud-Beijerland
2009 Numansdorp Wilhelmina Numansdorp (NLS deed niet mee)
2008 Numansdorp Jubileumviering
2007 Numansdorp Crescendo Zuid-Beijerland
2006 Numansdorp Prinses Juliana Klaaswaal
2005 Numansdorp Crescendo Zuid-Beijerland
2004 Numansdorp Crescendo Zuid-Beijerland
2003 Numansdorp Na Lang Streven Klaaswaal
2002 Numansdorp De Bazuin Oud-Beijerland
2001 Numansdorp Na Lang Streven Klaaswaal/Crescendo, Zuid-Beijerland
2000 Mijnsheerenland Crescendo Zuid-Bijerland
1999 Mijnsheerenland Crescendo Zuid-Beijerland
1998 Mijnsheerenland Jubileumviering
1997 Mijnsheerenland Wilhelmina Numansdorp
1996 Numansdorp Crescendo Zuid-Beijerland
1995 Mijnsheerenland Na Lang Streven Klaaswaal
1994 Mijnsheerenland Crescendo Zuid-Beijerland
1993 Maasdam Na Lang Streven Klaaswaal
1992 Maasdam Na Lang Streven Klaaswaal
1991 Maasdam Na Lang Streven Klaaswaal/Crescendo Zuid-Beijerland
1990 Maasdam Na Lang Streven Klaaswaal
1989 Klaaswaal Na Lang Streven Klaaswaal
1988 Numansdorp Jubileumviering
1987 Maasdam Na Lang Streven Klaaswaal
1986 Maasdam Crescendo Zuid-Beijerland
1985 Mijnsheerenland Na Lang Streven Klaaswaal
1984 Oud-Beijerland Prinses Juliana Klaaswaal
1983 Mijnsheerenland De Bazuin Oud-Beijerland
1982 Oud-Beijerland Prinses Juliana Klaaswaal
1981 Mijnsheerenland Prinses Juliana Klaaswaal
1980 Mijnsheerenland Prinses Juliana Klaaswaal
1979 Oud-Beijerland Na Lang Streven Klaaswaal
1978 Mijnsheerenland De Bazuin Oud-Beijerland (jeugdorkest)
1977 Mijnsheerenland Na Lang Streven Klaaswaal
1976 's-Gravendeel Harmonie Oud-Beijerland
1975 Strijen Na Lang Streven Klaaswaal/Crescendo Zuid-Beijerland
1974 Oud-Beijerland De Bazuin Oud-Beijerlan
1973 Oud-Beijerland Na Lang Streven Klaaswaal
1972 Oud-Beijerland Na Lang Streven Klaaswaal
1971 Puttershoek Na Lang Streven Klaaswaal
1970 Oud-Beijerland De Bazuin Oud-Beijerland
1969 Zuid-Beijerland Na Lang Streven Klaaswaal
1968 Piershil Na Lang Streven Klaaswaal
1967 Oud-Beijerland Na Lang Streven Klaaswaal
1966 Puttershoek Na Lang Streven 's-Gravendeel
1965 Goudswaard Na Lang Streven Klaaswaal
1964 Strijen Na Lang Streven Klaaswaal
1963 Klaaswaal Na Lang Streven Klaaswaal
1962 Klaaswaal Harmonie Oud-Beijerland
1961 Puttershoek Onder Genot Strijen-Sas
1960 Goudswaard Na Lang Streven 's-Gravendeel
1959 Zuid-Beijerland Harmonie Oud-Beijerland
1958 Strijen-Sas Onderling Genot Strijen-Sas
1957 Klaaswaal De Bazuin Oud-Beijerland
1956 Puttershoek De Bazuin Oud-Beijerland
1955 's-Gravendeel De Bazuin Oud-Beijerland
1954 Westmaas Na Lang Streven Klaaswaal
1953 Klaaswaal Na Lang Streven Klaaswaal
1952 Heinenoord Wilhelmina Numansdorp
1951 Numansdorp Prinses Juliana Klaaswaal
1950 Oud-Beijerland Wilhelmina Numansdorp
1949 Maasdam Na Lang Streven Klaaswaal
     
     
     

 

Naar boven

Naar het archief.

 

KNF-concoursen

 


             
             
JAAR PLAATS AFDELING PRIJS PUNTEN      
1916    Rotterdam 3e afdeling 3e prijs -      
1917    Nieuwerkerk a/d IJssel 3e afdeling 2e prijs -      
1919    Rijsoord 2e afdeling 2e prijs -      
1919    Bergambacht 2e afdeling 1e prijs -      
1920    Rotterdam (Charlois) 1e afdeling 1e prijs -      
1921    Numansdorp Uitmuntendheid 2e prijs -      
1922    Lekkerkerk Uitmuntendheid 2e prijs  -      
1923    Overschie Uitmuntendheid 3e prijs  -      
1923    Oudenhoorn Uitmuntendheid 1e prijs -      
1925    Barendrecht 2e afdeling 3e prijs -      
1926    Blaaksedijk Uitmuntendheid 2e prijs -      
1926    Klaaswaal Uitmuntendheid 2e prijs -      
1927    Schoonhoven Uitmuntendheid 3e prijs -      
1928    Nieuwenhoorn Uitmuntendheid 3e prijs -      
1931    Alblasserdam 3e afdeling 1e prijs -      
1932    Hekelingen 2e afdeling 1e prijs -      
1932    Puttershoek 1e afdeling 1e prijs -      
1934    Rockanje 3e afdeling 2e prijs -      
1936    Hekelingen 2e afdeling 2e prijs -      
1937    Middelharnis 2e afdeling 1e prijs -      
1938    Woudenberg 1e afdeling 1e prijs -      
1941    Schiedam Uitmuntendheid 2e prijs -      
1942    Woerden Uitmuntendheid 2e prijs -      
1946    Rotterdam Uitmuntendheid 2e prijs 90    o.l.v. Dirk Koster  
1947    Brummen Uitmuntendheid 2e prijs 95      
1948    Doorn Uitmuntendheid 1e prijs 95      
1949    Beekbergen Uitmuntendheid 1e prijs 104      
1950    Oosterbeek Ereafdeling 1e prijs 104      
1951    Beek en Donk Ereafdeling 1e prijs 101      
1952    Barneveld Vaandelafdeling 2e prijs 98      
1953    Apeldoorn Vaandelafdeling 1e prijs 100      
1954    Groesbeek Vaandelafdeling 1e prijs 100      
1955    Nijmegen Vaandelafdeling 1e prijs 102      
1956    Gorssel Vaandelafdeling 1e prijs 107      
1958    Eindhoven Vaandelafdeling 1e prijs 108      
1959    Twello Vaandelafdeling 2e prijs 98      
1960    Kaatsheuvel Vaandelafdeling 1e prijs 100      
1962    Leerdam Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 110      
1963    Oisterwijk Vaandelafdeling 1e prijs 101      
1965    De Lier Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 111 1/2      
1966    Delft Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 110      
1968    Haarsteeg Vaandelafdeling 1e prijs 106      
1969    Oostkapelle Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 115      
1971    Middelburg Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 339 1/2      
1976    Middelburg Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 336 1/2      
1981    Sliedrecht Vaandelafdeling 1e prijs 300 1/2    1e maal harmonie  
1985    Beuningen Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 327 1/2      
1988    Beuningen Vaandelafdeling 1e prijs met lof der jury 340 1/2    o.l.v. Wim. Steinmann  
1993    Kerkrade WMC            
1997    Kerkrade WMC            
2002    Venlo Vaandelafdeling 1e prijs 87,17    o.l.v. Arie Stolk  
2005    Eibergen 1e Divisie 1e prijs met lof der jury 90,00    o.l.v. Arie Stolk  
               

 

Terug naar het archief.

Naar boven

 

Topconcoursen Arnhem en Eindhoven

 

             
             
DATUM VERPLICHT WERK PUNTEN AFDELING KLASSERING TIJDSTIP    
12 maart 1966 Kenilworth 158 Fanfare 2 ochtend    
11 maart 1967  Divertimento 163 1/2 Fanfare 1 middag    
9 maart 1968 Quo Vadis 164 1/2 Fanfare 2 ochtend    
7 maart 1970 Halewijn 157 Fanfare 1 ochtend    
13 maart 1971 The Overseer 170 Fanfare 2 middag    
18 maart 1972 Burlesca 160 1/2 Fanfare 1 ochtend    
24 maart 1973 Esquisse Triomphale 160 Fanfare 1 middag    
30 maart 1974 Le rerour d'Ulysse 156 1/2 Fanfare 1 ochtend    
8 maart 1975 A Moorside Suite 158 Fanfare 2 middag    
26 maart 1977 Main Street 157 1/2 Fanfare 2 ochtend    
1 april 1978 The Shipbuilders 157 1/2 Fanfare 2 middag    
8 maart 1986  Ballade pour une fete populaire 154 Harmonie 4 middag    
11 maart 1989 Le Chant de l'arbre 157 Harmonie 1 ochtend    
17 maart 1990 I Vespri Siciliani 156 Harmonie 3 middag    
19 maart 1994 Bachus on Blue Ridge 158 Harmonie 7 middag    
             
             
             
             
             
             
             
             
WERELD MUZIEKCONCOURS KERKRADE    
             
DATUM WERKEN PUNTEN TOTAAL DIRIGENT AFDELING PRIJS  
6 juli 1974 Kenilworth 1571/2 318 1/2 D. Koster 1e divisie 1e prijs  
  Le retour d'Ulysse 161          
               
4 juli 1993 Till Eulenspiegel   324 W. Steinmann 1e divisie 1e prijs  
  Symphonia Sacre         met lof  
               
20 juli 1997 Sinfonia Brevis 159 322 W. Steinmann 1e divisie 1e prijs  
  Dance Movements 163          


 

Terug naar het archief.

Naar boven

 

 

 

Ellen Kruithof &
Maarten Polderdijk